تماس با ما : 44563476-021 info@roghansanati.com

12- فروش انواع پارافین صنعتی جامد ومایع

پروژه اطلاعات

  • sanati1
  • 2 مه 2017

مورد مطالعه

فروش انواع پارافین صنعتی جامد ومایع

پارافین چیست؟

  پارافین واکس Paraffin Wax یک ترکیب سفیدرنگ, بی‌بو, بی‌مزه و روغنی شکل با فرمول شیمیایی CnH2n+2 می‌باشد . و از محصولات تولیدشده در پتروشیمی ،زغال‌سنگ یا نفت بوده و شامل ترکیبی از مولکول‌های هیدروکربن است. این محصول نوعی ماده قلیایی محسوب شده و در دمای اتاق به‌صورت جامد است . که با افزایش دما به بیش از 37 درجه سانتی گراد شروع به ذوب شدن می‌نماید . همچنین چنانچه دما به 370 درجه سانتی گراد افزایش یابد, شروع به جوشیدن می‌کند. در سال 1850 کشف‌شده و بیشترین استفاده از آن در تولید شمع است زیرا علاوه بر اینکه ارزان‌قیمت بوده به شکلی پاک می‌سوزد.

انواع پارافین

پارافین وکس به سه دسته کلی صنعتی, بهداشتی و خوراکی تقسیم می‌شود :

پارافین صنعتی : دارای فلش پوینت‌های 120 - 140 - 160 - 180 و 200 بوده و از آن در صنایع نساجی و تولید پارچه و همچنین روان کننده ماشین‌آلات صنایع غذایی استفاده می‌گردد.

پارافین بهداشتی : بیشترین کاربرد آن در صنایع آرایشی و بهداشتی نظیر تولید کرم‌های دست و صورت, نرم‌کننده, پاک‌کننده‌های آرایشی و تولید دستمال مرطوب است.

پارافین خوراکی : نوع تصفیه‌شده و فاقد هرگونه مواد سمی و مضر برای سلامت است و به دو دسته خوراکی انسانی که برای تولید مواد غذایی مورد مصرف انسان و پارافین خوراک دام در گاوداری ها برای رفع نفخ معده گاو و گوسفند مصرف می‌شود تقسیم‌بندی می‌گردد.

پارافین مایع :پارافین مایع تولیدی شرکت ایران پارافین کاملاً شفاف و بی‌بو است.

پارافین جامد ماکرو بلوره یا سبک :این نوع پارافین جامد کمتر شناخته‌شده است و در بازار به نام پارافین کریستال مشهور است. این پارافین نیز می‌تواند بر اساس سفارش مشتریان محترم درصد روغن متفاوتی داشته باشد. ماده اصلی این نوع پارافین اسلک واکس سبک است و پارافین استحصالی به‌وسیله عرق‌گیری (Sweating)  به دست می‌آید.

پارافین جامد میکروکریستال یا سنگین : بیش از 90 درصد پارافین‌های جامد بازار از نوع سنگین و میکرو است که می‌تواند بر اساس سفارش مشتریان محترم درصد روغن متفاوتی داشته باشد. ماده اصلی این نوع پارافین اسلک واکس سنگین است که پارافین استحصالی در اثر فشار (Pressing) صفحات فولادی بر اسلک واکس‌های کیسه شده در دمای معینی به دست می‌آید.

از کجا پارافین بخریم ؟

با توجه به عرضه ی اسلک وکس مرغوب که ماده اولیه پارافین محسوب می شود توسط شرکت های بزرگ پتروشیمی کشور کارخانه جات زیادی در کشور با متدهای مختلف مشغول تولید این ماده صنعتی می باشند که با توجه به شرایط بازار ارتباط مستقیم با این کارخانه جات جهت خرید انواع پارافین جامد، اسلک وکس پارافین مایع بهترین و به صرفه ترین راه برای خریداران پارافین می باشد، شما می توانید از طریق تماس با دفتر فروش نسبت به تامین پارفین اقدام نماید

لیست پارافین جامد

ردیف شرح محصول
1 کریستال سبک پارافین جامد 0.5-1 ٪
2 کریستال سنگین پارافین جامد 0.5-1 ٪
3 پارافین جامد  1-3   ٪گرانولی
4 پارافین جامد  1-3   ٪
5 پارافین جامد  5-3 ٪
6 پارافین جامد  5-8 ٪
7 پارافین جامد 8-12%
8 پارافین گرانولی 1%
9 پارافین گرانولی 2-3%
10 پارافین ژله ای
11 انواع پارافین جامدصادراتی
لیست  پارافین مایع
ردیف شرح محصول
1 فلش 120پارافین مایع(صنعتی)
2 پارافین 120 گریدA بی رنگ وبو
3 فلش 140پارافین مایع(صنعتی)
4 فلش 160پارافین مایع(صنعتی)
5 فلش 180پارافین مایع(صنعتی)
6 فلش 200پارافین مایع(بهداشتی)
7 فلش 200پارافین مایع(صنعتی)
8 پارافین مایع(داروئی)
9 پارافین مایع(خوراکی)
10 نرمال انواع پارافین صادراتی
11 انواع پارافین مایع صادراتی
ارتباط با ما

پروژه عکس

پارافین جامد ومایع